טרנסאלקטריק מציעה ללקוחותיה את הרכיבים הטובים ביותר בעולם דרך שיתוף פעולה עם היצרנים הטובים ביותר בעולם. מיצרנים כמו איטון (EATON), או.די.יו (ODU), פוג'יטסו (Fujitsu), סנסיריון (Sensirion), M3, קונק (CONEC), בל (BEL), פרודרייב (PRODRIVE) לוטז (LUTZE), ניפרון (NIPRON), פינדר (FINDER) דרך המהנדסים המומחים שלנו, מנהלי קווי מוצר מקצועיים, צוות לוגיסטי מיומן ועד מפעל הייצור החדיש שברשותנו ויישום מתודולוגיות השילוח המתקדמות בשוק, טרנסאלקטריק, מספקת עבורך את השירות המקצועי ביותר אשר הולם את דרישותיך ולעיתים קרובות אף מתעלה עליהם.

רשת ההפצה הנרחבת שלנו בטרנסאלקטריק חולשת על הפצה של למעלה מ-100,000 מוצרים לשוק הישראלי דוגמת מחברים, חיישנים, ממסרים, מצלמות מתקדמות, פתרונות כוח, מתקני תקשורת, מחשוב תעשייתי ועוד. בשילוב עם היכולת שאין שנייה לה לייצר, להתאים או לספק רכיבי מדף לדרישות מורכבות יותר, טרנסאלקטריק הפכה לשם נרדף בשוק הישראלי לשירות כולל ואיכותי.

אנו מזמינים אותך לגלות עוד על מגוון המוצרים שאנו מציעים או לקבל את עזרתנו באפיון צרכי הפרויקט שעומד לנגד עיניך דרך יצירת קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו או דרך מנהל קו מוצר ספציפי מתוך דפי היצרנים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותך עם חיוך ודלת פתוחה כי אצלנו האמונה הרווחת היא שעל מנת להיות איש המכירות הטוב ביותר ראשית עלינו להיות האנשים הטובים ביותר.