שרשראות אספקה הן ייחודיות כמעט כמו טביעת אצבע – אין אף אחת שזהה לחלוטין לשנייה. מסיבה זו אנו בטרנסאלקטריק מציעים ללקוחותינו המגוונים מודלים מותאמים אישית המבוססים על צרכיהם ודרישותיהם.

מודלים אלו, המורכבים בהקפדה דרך שימוש בפרקטיקות המתקדמות בשוק, תורמים ללקוחותינו ביצירת ערוץ רווח פיננסי נוסף דרך ניהול נכון של שרשרת האספקה והימנעות מאובדן מלאי עודף. עם ניהול שרשרת האספקה של טרנסאלקטריק אף אחד מהרכיבים היקרים שברשותכם לא יוותר ללא שימוש לאורך זמן.  

דרך איסוף המידע הנחוץ לתכנון עבודה יעיל ותזמון אספקת הרכיבים (MRP), קביעת לוח זמנים ושליטה על הכמויות הנמצאות במלאי בכל רגע נתון אנו בטרנסאלקטריק יכולים להבטיח את זמינות הרכיבים תוך שמירה על מלאי נמוך ככל הניתן. שירותי התכנון המקדים לרכש ושילוח אותם אנו מספקים מאפשרים לנו לעמוד בדרישות השונות של לקוחותינו לקבלת האספקה הנחוצה "בדיוק בזמן" (JIT).

הצלחת שירותי האספקה מסוג "בדיוק בזמן" אותם אנו מציעים קשורה גם ליכולתנו לייבא אווירית ולשלח יבשתית דרך מספר רב של משלחים ובכך להבטיח שילוח חלק ככל הניתן מרכיבים בודדים ועד כמויות גדולות במיוחד. מתוקף כך, טרנסאלקטריק מספקת פתרונות לשרשראות האספקה של חברות קטנות ותאגידי ענק כאחד.

במטרה לספק גמישות נוספת בייעול צינורות האספקה טרנסאלקטריק מחזיקה במחסן מתקדם הנפרס על פני שטח של 3000 מ"ר ומטרתו אחסון מאגרי רכיבים (בהסתמך על דרישות הלקוח) לטובת היערכות נבונה לכל תרחיש (JIC).  

 בהשאלה מספר אבות המציין כי "תורה שאין עמה מלאכה סופה בטלה" אנו בטרנסאלקטריק מאמינים כי רכיבים שאין עמם מלאכה סופם בטלה ולכן מעמידים לרשותכם בכל צעד ושעל את צוות הלוגיסטיקה המיומן שלנו. עם פתרונות שרשרת האספקה השונים אותם אנו מציעים הרכיבים החדשים שלכם לעולם לא ייוותרו בטלים יותר מהצורך והדרישה. אנו שמחים להגיש לכם יד חרוצה לייעול מקסימלי של שרשרת האספקה.       

 

שירותים לוגיסטיים:

  • הערכת צרכי לקוח.
  • שירותי אספקה "בדיוק בזמן" (JIT)
  • שירותי אחזקת מלאי והיערכות לכל תרחיש (JIC).
  • תחזית זמני אספקה ושילוח
  • שירותי מלאי מותאמים אישית